• Anglický letný tábor

• V tomto školskom roku sa po prvýkrát otvorili školské brány aj počas letných prázdnin. Od 24. do 28. júla sa uskutočnil v priestoroch školy ANGLICKÝ LETNÝ TÁBOR. Skvelú príležitosť zdokonaliť svoje vedomosti a zručnosti v anglickom jazyku a naučiť sa niečo nové využilo 31 žiakov od prvého po šiesty ročník. Anglickí lektori Tomas a Adam mali pripravené rôzne zaujímavé činnosti. Po zoznamovacích aktivitách nasledovali hry na precvičenie slovnej zásoby. Počas týždňa sa zdokonaľovali žiaci v témach: pozdravy, jedlo, zvieratá, ľudské telo, oblečenie a pod. Veľmi obľúbené sa stali hry Splash!, Bingo, Battle ship, Buldog, obľubu si získala aj loptová hra Dodgeball. Týždeň plný zábavy budú všetkým pripomínať veselé zážitky, nové kamarátstva a certifikát, ktorý dostal každý účastník tábora.